اطلاعیه مهم در مورد نحوه پذیرش و اسکان و ایاب و ذهاب

اطلاعیه مهم : 

ضمن تشکر از علاقمندی همه اساتید و دانشجویان گرامی جهت شرکت در بیست و چهارمین سمینار شیمی تجزیه انجمن شیمی ایران و با آرزوی سفری خوش و خاطره انگیز همراه با اندوخته های علمی فراوان، جهت رفاه حال شما عزیزان موارد زیر را به اطلاع می رساند.

1-    بیست و چهارمین سمینار شیمی تجزیه انجمن شیمی ایران از تاریخ چهارشنبه هشتم شهریور لغایت جمعه دهم شهریور 1396 در شهر تبریز و به میزبانی گروه شیمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می گردد.

2-     آدرس محل برگزاری مراسم افتتاحیه: تبریز- بلوار استاد شهریار – نرسیده به پارک باغلارباغی – مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز

3-    آدرس محل برگزاری سمینار و نمایشگاه تجهیزات آنالیز دستگاهی: تبریز – بلوار استاد شهریار – ابتدای بلوار گلکار – مجتمع ورزشی و رفاهی ایثار (صدرا)

4-    پذیرش شرکت کنندگان عزیز از ساعت 16:00 بعد از ظهر روز سه شنبه هفتم شهریور لغایت ساعت 22:00 در محل مجتمع ورزشی و رفاهی ایثار (صدرا) به آدرس ذکر شده در بند 3 اطلاعیه انجام خواهد شد و میهمانان عزیز ضمن پذیرش، معرفی جهت اسکان برای خوابگاه و مهمانسرای دانشگاه آزاد اسلامی دریافت خواهند کرد. 

5-    پذیرش در روز اول سمینار (چهارشنبه هشتم شهریور) از ساعت 8:30 در محل برگزاری مراسم افتتاحیه (مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز) به آدرس ذکر شده در بند 2 این اطلاعیه آغاز خواهد شد.

6-    سرویس های ایاب و ذهاب از محل خوابگاه و مهمانسرای دانشگاه آزاد اسلامی جهت انتقال میهمانان ساکن برقرار خواهد بود. ساعت حرکت سرویس ها ساعت 8:00 پس از صرف صبحانه در محل اسکان خواهد بود.

7-    مراسم افتتاحیه طبق برنامه اعلام شده در کتابچه برنامه سمینار که در سایت و گروه تلگرامی سمینار قرار داده شده و در محل پذیرش نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت، راس ساعت 9:00 در محل آمفی تئاتر مجتمع رفاهی پتروشیمی آغاز خواهد شد. این مراسم طبق برنامه تا ساعت 13:00 بطول انجامیده و در طی این زمان همچنان میز پذیرش در حال پذیرش میهمانان تازه از راه رسیده خواهد بود.

8-    از ساعت 13:00 ادامه سمینار در مجتمع رفاهی و ورزشی صدرا به آدرس ذکر شده در بند 3 این اطلاعیه طبق برنامه مندرج در کتابچه برنامه ادامه خواهد یافت. بدیهی است دوستانی که بعد از ساعت 13:00 می رسند بایستی به مجتمع صدرا مراجعه نمایند. همکاران ما در مجتمع صدرا و در کل طول سمینار در میز پذیرش آماده استقبال از شما عزیزان و انجام امور پذیرش شما هستند.

9-      طی روزهای دوم و سوم سمینار نیز مشابه روز اول، سرویس های ایاب و ذهاب راس ساعت 8:00 ساکنین خوابگاه و مهمانسرا را به محل برگزاری سمینار (مجتمع صدرا) انتقال خواهند داد.

10-    نکته بسیار مهم: دوستان عزیزی که بدلیل بعد مسافت در ساعات غیر معمول مانند نیمه شب و یا صبح بسیار زود به تبریز خواهند رسید، طبق دستورالعمل زیر عمل نمایند:

الف- تاریخ 7/6/96  (سه شنبه) خواهرانی که در این تاریخ صبح زود به تبریز می رسند چه متقاضی خوابگاه باشند و چه متقاضی اسکان در مهمانسرای دانشگاه آزاد اسلامی بایستی به خوابگاه خواهران به آدرس مندرج در بند 11 این اطلاعیه مراجعه و با تماس با شماره 09028251795 (خانم ها زهرا نقدی – ژیلا آذری) در خوابگاه پذیرش شوند. این افراد می توانند تا ساعت 16:00 (شروع پذیرش) در محل خوابگاه استراحت نموده و سپس به محل پذیرش (مجتمع صدرا) مراجعه و با دریافت معرفی اسکان به محل اسکان اصلی و رزرو شده خود تشریف ببرند.

برادرانی که روز هفتم شهریور صبح زود میرسند، بایستی تا ساعت پذیرش منتظر بمانند چرا که محل اسکان برادران از صبح هفتم شهریور در اختیار کمیته برگزاری سمینار نمی باشد. لذا توصیه میشود برادران عزیز برنامه خود را طوری تنظیم نمایند که یا بعد از ظهر هفتم و یا صبح هشتم شهریور به تبریز وارد شوند.

ب- تاریخ 8/6/96  - 9/6/96 و 10/6/96  (چهارشنبه تا جمعه)  برادران و خواهرانی که طی این روزها نیمه شب و یا صبح زود تشریف میاورند می توانند به محل اسکان اصلی و رزرو شده خود مراجعه نمایند. کلیه خواهرانی که متقاضی خوابگاه می باشند بایستی به آدرس خوابگاه خواهران مندرج در بند 11 این اطلاعیه مراجعه و با تماس با شماره تلفن 09028251795 (خانم ها زهرا نقدی – ژیلا آذری) در خوابگاه پذیرش شوند.

خواهرانی که متقاضی اسکان در مهمانسرای دانشگاه آزاد هستند و کلیه برادران عزیز بایستی به آدرس مندرج در بند 12 این اطلاعیه مراجعه و با تماس با شماره تلفن 09168445130 (آقای یونس بهادری) و یا 09148383506 (آقای سامان ابراهیمی) در مهمانسرای دانشگاه آزاد اسلامی پذیرش شوند. 

بدیهی است پس از استراحت و صرف صبحانه، با سرویس های ایاب و ذهاب طبق برنامه به محل سمینار تشریف آورده، پذیرش شده و معرفی اسکان در محل اصلی خود را دریافت خواهند کرد. 

11-    آدرس خوابگاه دخترانه فدک: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از چهارراه شهید بهشتی (منصور)، روبروی بانک سامان، خوابگاه فدک

12-    آدرس مهمانسرای دانشگاه آزاد اسلامی: تبريز، خيابان امام خميني، بالاتر از چهار راه شهید بهشتی (منصور)، جنب ساختمان كاچيران، انتهای بن بست، ساختمان 7 طبقه مهمانسرای دانشگاه آزاد اسلامی.

 

 

 

نویسنده: دکتر بیوک حبیبی
تاریخ نگارش:1396/6/6

نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
عدد تصویر:
نظر شما:طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان