الف.  شرایط و نحوه ارسال چکیده مقالات

پذیرش مقالات فقط  در فاصله زمانی 30 فروردین تا 20 خرداد 1396 انجام خواهد شد. مقالات ارسال شده بعد از تاریخ مقرر بررسی نخواهند شد.

 

هر فرد تنها مجاز به ارسال حداکثر دو مقاله می باشد و گواهی مقاله ها فقط به نام شخصی که در سمینار ثبت نام، هزینه های مربوطه را پرداخت و مقاله را از طریق وب سایت ارسال نموده است صادر می گردد.

 

از آنجا که کلیه مراحل ثبت نام و ارسال مقاله از طریق وب سایت سمینار انجام می گیرد، لذا لازم است ارائه دهندگان مقاله در بیست وچهارمین سمینار شیمی تجزیه ایران در وب سایت سمینار عضو گردند.

 

پس از آماده سازی مقاله و ورود به وب سایت سمینار و عضویت در آن، با شناسه کاربری و رمز عبور خود وارد قسمت "ورود به پنل کاربری"  شده و برای ارسال مقاله بر روی "ثبت مقالات " کلیک کرده و مقاله خود را آپلود نمایند.

 

لطفا توجه گردد؛ ارسال مقالات فقط از طریق وب سایت سمینار(isac24.azaruniv.ac.ir) امکان­پذیر می­ باشد و مقالاتی که از طرق دیگر ارسال گردد بررسی نخواهد شد.

 

مقالات ارسالی بایستی دارای محتوای پژوهشی مبتنی بر محورهای سمینار باشند ، قبلا به هیچ شکلی در جای دیگر چاپ یا ارائه نشده باشد و به زبان انگلیسی و مطابق فرمت ارائه شده نوشته و ارسال گردد .

 

ب.  نحوه نگارش چکیده مقالات

مقالات ارسالی بایستی مطابق فایل قالب چکیده مقاله بیست و چهارمین سمینار شیمی تجزیه ایران باشد و با دستورالعمل های زیر تنظیم گردد:

 

چکیده مقالات با نرم افزار Word و با فرمت docx و حتما در یک صفحه تهیه گردند.

 

عنوان مقاله با قلم Times new roman ، سایز 14، وسط چین  و پررنگ (Bold) نوشته شود.

 

نام نویسنده(ها)، با قلم Times new roman ، سایز 12، وسط چین و پررنگ نوشته شود. صرف نظر از ترتیب اسامی، زیر نام شخص ارائه دهنده مقاله خط کشیده شود و نویسنده مسئول مقاله با ستاره مشخص گردد. شخص ارائه دهنده مقاله باید در وبگاه سمینار ثبت نام نموده و هزینه های مربوطه را پرداخت کرده باشد.

 

آدرس نویسنده ها با قلم Times new roman ، سایز 11، چپ چین و ایتالیک نگاشته شود.

 

متن چکیده با قلم Times new roman ، سایز 12، justify و فاصله خطوط 1 در نظر گرفته شود.

 

مراجع با فرمت ارائه شده در قالب چکیده مقاله تنظیم گردند.

 

فایل قالب چکیده مقاله بیست و چهارمین سمینار شیمی تجزیه ایران (0.42MB)


طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان