مرحله نخست:

 

جهت شرکت در «بیست و چهارمین سمینار شیمی تجزیه انجمن شیمی ایران» ابتدا وارد صفحه اصلی سایت شده و از طریق لینک «ثبت‌نام در سمینار» اقدام به ثبت‌نام در سایت نمایید.

 

در فرم ثبت‌نام موارد خواسته‌شده را با کمال دقت و با توجه به توضیحات ارائه‌شده برای هر فیلد تکمیل نمایید.

 

توجه: دانشجویان جهت برخورداری از «تخفیف هزینه ثبت‌نام» مربوطه بایستی علاوه بر اینکه «تصویر کارت دانشجویی» خود را بعد از ورود پنل کاربری و از بخش ثبت مدارک ارسال می‌نمایند، اصل آن را نیز هنگام پذیرش در سمینار به همراه داشته باشند.  اعضای انجمن شیمی ایران جهت برخورداری از «تخفیف هزینه ثبت‌نام» بایستی علاوه بر اینکه «تصویر کارت عضویت» خود را همانند روش یاد شده در فوق ارسال می‌نمایند، اصل آن را نیز هنگام پذیرش در سمینار به همراه داشته باشند .بدیهی است پذیرش این دسته از شرکت‌کنندگان منوط به تایید هر یک از موارد فوق توسط سازمان‌های مربوطه خواهد بود و در صورت عدم تایید، به عنوان «شرکت‌کننده آزاد» پذیرش خواهند شد.

 

پس از تکمیل ثبت‌نام، پیامی مبنی بر تکمیل فرآیند ثبت‌نام از سوی سمینار بصورت پست الکترونیکی برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد که حاوی اطلاعات کاربری شرکت‌کننده است.

 

مرحله دوم:

 

از آنجایی که امکان ارسال مقاله منوط به تائید «پرداخت حق ثبت‌نام در انجمن شیمی ایران» توسط مدیر حسابداری سمینار می‌باشد، لذا شرکت‌کنندگان پس از دریافت پیام تائیدیه  ثبت نام در سمینار، بایستی هزینه حق ثبت‌نام در انجمن شیمی ایران را منحصرا با مراجعه به بانک تجارت پرداخت بنمایند و تاکید می گردد از روش دیگری برای پرداخت این هزینه استفاده ننمایند.

 

پس از پرداخت هزینه حق ثبت نام انجمن شیمی و ارسال تصویر فیش واریز شده از طریق بخش حسابداری> ثبت فیش بانکی  منتظر تائیدیه پرداخت از سوی مدیریت حسابداری سمینار بمانید (حداکثر 24 ساعت پس از پرداخت آنلاین به جز روزهای تعطیل) بعد از تایید پرداخت امکان ثبت مقاله برای شما فعال خواهد گردید. به محض تایید پرداخت اعتبار حساب کاربری شما به مبلغ فیش افزایش می یابد که باید با مراجعه به بخش سرویس ها و خدمات سرویس انجمن را از طریق همین اعتبار خریداری نمایید تا مجددا اعتبار کاربری یه صفر شود و در بخش سرویس های من سرویس انجمن را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که چون روش پرداخت حق ثبت نام انجمن به صورت آنلاین نمی باشد باید سرویس مربوطه نیز از اعتبار کاربری خریداری گردد برای سایر سرویس ها مثل هزینه شرکت در سمینار سرویس مورد نظر به صورت اتوماتیک برای شما  ثبت می گردد.

 

نکته بسیار مهم:

پرداخت هزینه حق ثبت نام انجمن شیمی از طریق مراجعه به بانک تجارت  میسر می باشد،  سایر هزینه های کنفرانس نیز صرفا از طریق پرداخت آنلاین به حساب دانشگاه شهید مدنی آذربایجان خواهد بود و خواهمشند است از واریز به صورت پایا انتقال وجه کارت به کارت یا کارت به حساب یا سایر روش های ممکن دیگر اکیدا خودداری نمایید. بدیهی است با توجه به  دولتی بودن این حسابها امکان عودت وجه  در صورت اشتباه میسر نخواهد بود.

 

توجه: مبلغ ثبت‌نام، نحوه واریز و سایر اطلاعات مربوط به هزینه‌های سمینار از طریق لینک «هزینه‌های سمینار» قابل مشاهده است.

  

مرحله سوم:

 

پس از تایید پرداخت حق ثبت‌نام در انجمن شیمی توسط مدیریت حسابداری، شرکت‌‌کنندگان قادر خواهند بود مقاله یا مقاله‌های خود را از بخش ثبت مقالهِ پانل کاربری خود اقدام به ارسال و مدیریت مقاله‌های ارسالی خود نمایند. همچنین فرآیند و چرخه گردش مقالات ارسالی نیز از این بخش قابل رویت است.

 

توجه: عنوان مقاله و نام نویسندگان بایستی به‌صورت لاتین درج گردند.

 

مقالات ارسالی بایستی طبق «راهنمای تنظیم و ارسال مقاله» قابل مشاهده از طریق لینک «راهنمای تنظیم و ارسال مقاله» آماده و ارسال گردند.

 

مرحله چهارم:

 

پس از اعلام نهایی نتایج داوری مقالات از طریق پنا کاربری، در صورت پذیرفته‌شدن مقالات، شخص شرکت‌کننده بایستی هزینه های شرکت در سمینار و در صورت تمایل هزینه اسکان را طبق اطلاعات صفحه «هزینه‌های سمینار» از طریق خرید سرویس و خدمات پانل کاربری خود به‌صورت کاملا آنلاین و با قابلیت پرداخت توسط کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت نموده و نسخه چاپی پرداخت خود را هنگام پذیرش به همراه خود داشته باشید تا در صورت نیاز به همکاران بخش پذیرش تحویل دهید.

 

توجه:  در واریز وجوه ثبت‌نامی نهایت دقت را داشته باشید و تا 48 ساعت منتظر تاییدیه پرداخت‌های خود از سوی مدیریت حسابداری بمانید.

 

در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوال، می‌توانید با «دبیرخانه سمینار» مکاتبه نمایید.

 


طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان